Birlik Meclisi

BELEDİYESİ GÖREVİ ADI SOYADI
1- BÜYÜKŞEHİR TABİİ MECLİS ÜYESİ Alinur AKTAŞ
ASİL MECLİS ÜYESİ Arif BAYRAK
ASİL MECLİS ÜYESİ Halil ÇAKIR
ASİL MECLİS ÜYESİ Nuray LAÇİNER
ASİL MECLİS ÜYESİ Murat AVİNÇ
ASİL MECLİS ÜYESİ Recai BAYKAN
ASİL MECLİS ÜYESİ Murat DEMİR
ASİL MECLİS ÜYESİ Erkan DÖNMEZ
ASİL MECLİS ÜYESİ Oktay ALTUN
ASİL MECLİS ÜYESİ Adnan AKIN
ASİL MECLİS ÜYESİ Mahmut GÖK
YEDEK ÜYE Selahattin KÜLCÜ
YEDEK ÜYE İlhan KILIÇ
YEDEK ÜYE İbrahim ARSLAN
YEDEK ÜYE Hicran BAŞKÖK
YEDEK ÜYE Ahmet Yaşar AKBEY
2- OSMANGAZİ TABİİ MECLİS ÜYESİ Mustafa DÜNDAR
ASİL MECLİS ÜYESİ Murat DEMİR
ASİL MECLİS ÜYESİ Necati ÇELİK
ASİL MECLİS ÜYESİ Zeki EKER
ASİL MECLİS ÜYESİ Turgay BÜYÜKOĞLU
YEDEK ÜYE Korkut AKTAŞ
YEDEK ÜYE Abdullah ÇALI
3- NİLÜFER TABİİ MECLİS ÜYESİ Turgay ERDEM
ASİL MECLİS ÜYESİ Osman AYRADİLLİ
ASİL MECLİS ÜYESİ Mustafa ŞENYURT
YEDEK ÜYE Mesut ŞEHİTOĞLU
4- YILDIRIM TABİİ MECLİS ÜYESİ Oktay YILMAZ
ASİL MECLİS ÜYESİ Nazlı Merve ERYILMAZ
ASİL MECLİS ÜYESİ İmren ÇAVUŞOĞLU
ASİL MECLİS ÜYESİ Hilmi PAKYÜREK
ASİL MECLİS ÜYESİ Sevim PARLAK
YEDEK ÜYE Ahmet SAĞDIÇ
YEDEK ÜYE Fatih KARA
11- KELES TABİİ MECLİS ÜYESİ Mehmet KESKİN
ASİL MECLİS ÜYESİ Orhan ÇETİN
YEDEK ÜYE Ahmet GÜLSEVEN
5- GEMLİK TABİİ MECLİS ÜYESİ M. Uğur SERTASLAN
ASİL MECLİS ÜYESİ Galip GÜR
ASİL MECLİS ÜYESİ Tefik KALDIRIM
ASİL MECLİS ÜYESİ Mahir DAĞ
YEDEK ÜYE Sedat AKKUŞ
YEDEK ÜYE Sedat ÖZER
6- GÜRSU TABİİ MECLİS ÜYESİ Mustafa IŞIK
ASİL MECLİS ÜYESİ Mehmet ŞAHİN
ASİL MECLİS ÜYESİ Serpil DEMİRCİ
ASİL MECLİS ÜYESİ Ali KUZGUN
YEDEK ÜYE Ayhan ÖNAL
YEDEK ÜYE İbrahim ARSLAN
7- ORHANELİ TABİİ MECLİS ÜYESİ Ali AYKURT
ASİL MECLİS ÜYESİ Ömer Nasuhi ÖZEN
ASİL MECLİS ÜYESİ Burak ORUÇ
YEDEK ÜYE
YEDEK ÜYE
8- İNEGÖL TABİİ MECLİS ÜYESİ Alper TABAN
ASİL MECLİS ÜYESİ Rıdvan KOCAAĞA
ASİL MECLİS ÜYESİ Halide Serpil ŞAHİN
ASİL MECLİS ÜYESİ Mürsel AVAŞAR
YEDEK ÜYE Fevzi DÜLGER
YEDEK ÜYE Abdullah AKŞEKER
9- M.KEMALPAŞA TABİİ MECLİS ÜYESİ Mehmet KANAR
ASİL MECLİS ÜYESİ Ali Can TAŞKIN
ASİL MECLİS ÜYESİ Levent GÖRGÜN
ASİL MECLİS ÜYESİ Mahmut GÖK
YEDEK ÜYE Zahir FERİK
YEDEK ÜYE Ayşenur EMRE
YEDEK ÜYE Zekiye DÖNMEZ
10- İZNİK TABİİ MECLİS ÜYESİ Kağan Mehmet USTA
ASİL MECLİS ÜYESİ Halil ÇAKIR
ASİL MECLİS ÜYESİ Oğuz ÇETİN
YEDEK ÜYE Halil ARSLAN
YEDEK ÜYE İsmail TOPUZ
12- KESTEL TABİİ MECLİS ÜYESİ Önder TANIR
ASİL MECLİS ÜYESİ Hicran BAŞKÖK
ASİL MECLİS ÜYESİ Hasan ARAS
YEDEK ÜYE Muazzez YİĞİT
13- MUDANYA TABİİ MECLİS ÜYESİ Hayri TÜRKYILMAZ
ASİL MECLİS ÜYESİ Enver ÜÇÜNCÜ
ASİL MECLİS ÜYESİ Aydın DEMİR
YEDEK ÜYE Caner TAFSİN
YEDEK ÜYE Erkan ALTINTAŞ
14- YENİŞEHİR TABİİ MECLİS ÜYESİ Davut AYDIN
ASİL MECLİS ÜYESİ Nurettin AYDIN
ASİL MECLİS ÜYESİ Gökhan MENTEŞ
YEDEK ÜYE Hayrettin Emre YÜRÜK
15- KARACABEY TABİİ MECLİS ÜYESİ Ali ÖZKAN
ASİL MECLİS ÜYESİ Hatice KILIÇ
ASİL MECLİS ÜYESİ Sebahattin YILDIZ
ASİL MECLİS ÜYESİ Gamze AYDIN
YEDEK ÜYE Nursi ER
YEDEK ÜYE Nadir ÜNLÜ
YEDEK ÜYE Ömer KUZU
16-ORHANGAZİ TABİİ MECLİS ÜYESİ Bekir AYDIN
ASİL MECLİS ÜYESİ Hasan TURAN
ASİL MECLİS ÜYESİ Ergül AYDIN
YEDEK ÜYE
17- HARMANCIK TABİİ MECLİS ÜYESİ Yılmaz ATAŞ
ASİL MECLİS ÜYESİ İmran KAYA
YEDEK ÜYE Şaban Fethi YILDIZ
18- BÜYÜKORHAN TABİİ MECLİS ÜYESİ Ahmet KORKMAZ
ASİL MECLİS ÜYESİ Emin KOÇDEMİR
YEDEK ÜYE Emin ALTIN