Birlik Meclisi

BELEDİYESİ GÖREVİ ADI SOYADI PARTİSİ
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Recep ALTEPE Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Berat ERTOPUZ Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Kerim AKÇA Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Ramazan ASLAN Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Yaşar KESKİN Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Zekai DÜNDAR Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Bekir AYDIN Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE İlhami AYDIN Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Murat ÇAKIR Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Hasan ERTÜRK Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Mahmut GÖK Milliyetçi Hareket Partisi
YEDEK ÜYE Atilla ÖDÜNÇ Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Süleyman CANDAR Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Hasan BUDAK Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Osman ŞAHİN Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE SEÇİM YAPILMAMIŞ SEÇİM YAPILMAMIŞ
OSMANGAZİ BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Mustafa DÜNDAR Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Ahmet YILDIZ Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Ali YILDIZ Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Şaban Fethi YILDIZ Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Abdulla DİKEL Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Kevser ÖZTÜRK Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Adalet ve Kalkınma Partisi
NİLÜFER BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Mustafa BOZBEY Cumhuriyet Halk Partisi
ASİL ÜYE Aysel OKUMUŞ Cumhuriyet Halk Partisi
ASİL ÜYE Pelin SEVGİ Cumhuriyet Halk Partisi
ASİL ÜYE Ferhat YILDIRIM Cumhuriyet Halk Partisi
YEDEK ÜYE Fırat EMİROĞLU Cumhuriyet Halk Partisi
YEDEK ÜYE Atakan ÇORBACI Cumhuriyet Halk Partisi
YILDIRIM BELEDİYESİ TABİİ ÜYE İsmail Hakkı EDEBALİ Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Mehmet KAŞİFOĞLU Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Mehmet FERAH Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Şeyma GÜRDERE Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Ahmet HACIOĞLU Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Selim YILDIRIM Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Emine YAZICI Adalet ve Kalkınma Partisi
GEMLİK BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Refik YILMAZ Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Yadigar SÖNMEZ Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Fehmi KULABER Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Bayram POLAT Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Gülşen USLU Adalet ve Kalkınma Partisi
GÜRSU BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Mustafa IŞIK Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Şakir Birol KAYA Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Alparslan KARA Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Kazım ÇELİK Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Şakir TANYERİ Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Köksal ERDEM Adalet ve Kalkınma Partisi
ORHANELİ BELEDİYESİ TABİİ ÜYE İrfan TATLIOĞLU Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Davut ARI Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Kadir Mehmet BAŞAY Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Ekrem ÇOHADAR Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Ramazan KILIÇ Adalet ve Kalkınma Partisi
İNEGÖL BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Alinur AKTAŞ Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Alper TABAN Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Irmak AKÇAY Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE İsmail KARAMAN Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Adil KANSU Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Mürsel AVŞAR Adalet ve Kalkınma Partisi
M.KEMALPAŞA BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Sadi KURTULAN Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Nasuh AYŞAR Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Enver ERDOĞAN Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Galip ÇAKMAKÇI Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE İlhan UZEL Adalet ve Kalkınma Partisi
İZNİK BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Osman SARGIN Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Öner ERİM Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Süleyman CANDAR Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE İsmail PENCİK Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Yusuf BİÇER Adalet ve Kalkınma Partisi
KELES BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Mehmet TEKE Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Mustafa ÖZDEMİR Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Yaşar KESKİN Adalet ve Kalkınma Partisi
KESTEL BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Yener ACAR Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Meral GÜLTEKİN Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Semra ÖZCAN Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE İsmail KILIÇ Adalet ve Kalkınma Partisi
KARACABEY BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Ali ÖZKAN Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Adalet ve Kalkınma Partisi
MUDANYA BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Hayri TÜRKYILMAZ Cumhuriyet Halk Partisi
ASİL ÜYE Akın POROY Cumhuriyet Halk Partisi
ASİL ÜYE Metin UYANIK Cumhuriyet Halk Partisi
YEDEK ÜYE Erdal AKTUĞ Cumhuriyet Halk Partisi
YENİŞEHİR BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Süleyman ÇELİK Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Halil AĞA Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Osman Nuri AKTAN Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Halil AKALIN Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Ercan ÖZEL Adalet ve Kalkınma Partisi
ORHANGAZİ BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Neşet ÇAĞLAYAN Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Turgay PEKER Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Hasan BUDAK Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Halil KURTULMUŞ Adalet ve Kalkınma Partisi
BÜYÜKORHAN BELEDİYESİ TABİİ ÜYE Hasan TAŞ Adalet ve Kalkınma Partisi
ASİL ÜYE Aydın BALICI Adalet ve Kalkınma Partisi
YEDEK ÜYE Hüseyin SEVİM Adalet ve Kalkınma Partisi