Başkan Dündar Muhtarları Ağırladı

Osmangazi’ye en iyi hizmetleri sunmak adına her türlü fikir ve görüşe açık olan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ilçede görev yapan muhtarlar ile bir araya gelerek mahallelerin sıkıntılarının giderilmesi noktasında fikir alış verişinde bulundu.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanı İdris Aydın ve ilçede görev yapan muhtarlar ile bir araya geldi. Ördekli Kültür Merkezi’nde ağırladığı muhtarların sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Başkan Dündar, “Muhtarlarımız demokrasinin temel taşı. Yerelde halkımızın temsilcileri, biz yöneticilerin de ortaklarıdır. Başarıyı muhtarlarla birlikte işbirliği yaparak yakalıyoruz. Merkezden en uç noktaya kadar neredeyse her mahallemizde bir şantiyemiz var. Muhtarlarımız, mahallelerindeki sorunları en iyi bilen kişiler. Kendileri ile sık sık bir araya gelip hem sorunları tespit ediyoruz, hem de koordineli bir çalışma yürüterek bu sorunlara birlikte çözüm üretiyoruz” dedi.

Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanı İdris Aydın ve ilçede görev yapan muhtarlar da Başkan Dündar’a yaptığı hizmetler ve kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Osmangazi Belediyesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü