Al – Shabab’tan Büyükşehir’e teşekkür

– Yeni sezon hazırlıklarını Bursa Büyükşehir Belediyesi Buski Sosyal ve Tesisleri’nde sürdüren Kuveyt’in Al–Shabab Spor Kulübü, desteklerinden dolayı Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’ne teşekkür plaketi verdi.

 

BURSA – Yeni sezon hazırlıklarını Bursa Büyükşehir Belediyesi Buski Sosyal ve Tesisleri’nde sürdüren Kuveyt’in Al –Shabab Spor Kulübü, desteklerinden dolayı Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’ne teşekkür plaketi verdi.

 

8 – 20 Eylül tarihlerinde Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tesislerini kullanan ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Karate takımı sporcularıyla hazırlık karşılaşmaları yapan Al– Shabab Kulübü yönetimi, teknik kadro ve sporcuları Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi’ne gelerek, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık’a teşekkür plaketi takdim etti.
Kendilerine gösterilen ilgi ve yardımlardan dolayı çok hoşnut olduklarını dile getiren Al – Shabab Kulüp yöneticileri, “Bursa’ya daha önce birçok kez geldik ve her seferinde bizlere çok yardımcı oldular. Bursa tesis anlamında çok şanslı, burada spora ve sporcuya çok önem veriliyor. Zaten çok değerli bir Büyükşehir Belediye Başkanı’nız var. Bursa’da spora çok önem verildiği, tesislerden dahi belli oluyor. Bursa bizim için çok güzel bir kamp yeri, doğası, havası, spor tesisleri bizim sporcularımızı motive etmek ve maçlara en iyi şekilde hazırlamak için çok ideal” diye konuştu.
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yönetimi ve çalışanlarına da teşekkür eden konuk yöneticiler, “Bursa’da bizlerin iyi çalışmamız için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Bizler de Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcularını Kuveyt’te ağırlamaktan onur duyarız” diyerek, Satık’a teşekkür plaketi verdi. Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık da Bursa’nın sporda öncü bir kent olduğunu, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün de bu konuda önemli adımlar attığını söyledi. Ziyaretin ardından günün anısına fotoğraf çekimi yapıldı.